Tu jesteś: Strona Główna path separator Usługi path separator Instalacje przeciwpożaroweInstalacje przeciwpożarowe

Firma „ARMCO” specjalizuje się  wykonywaniu (montażu) instalacji p.poż.:- wodnych (tryskaczowych, zraszaczowych, hydrantowych),- pianowych (piana lekka, średnia i ciężka),- gazowych CO2(wysoko i niskociśniniowych),-proszkowych,

  • Montaż kompletnych pompowni p.poż. oraz ich rozruch na układach pomp elektrycznych i diesla,
  • Montaż kompletnych stanowisk (stacji) zaworów wzbudzających dla instalacji zraszaczowych,
  • Montaż kompletnych stanowisk (stacji) zaworów kontrolno-alarmowych dla instalacji tryskaczowych:
    - nawodnionych (mokrych),
    - suchych (powietrznych),
  • Usługi w zakresie badań poprawności funkcjonowania wymienionych instalacji, ich remontów.

Wykonujemy instalacje zarówno w małych obiektach, składajace się z kilku tryskaczy jak i całych fabrykach, gdzie system składa się ze zbiorników wody, pompowni, rurociągów podziemnych, stacji zaworowych i tryskaczy w chronionych obiektach. Dzięki wieloletniej pracy w dużych koncernach oraz kontaktom nawiązanym z inspektorami FM Global możemy zapewnić wysoki poziom naszych usług - kompleksowo od projektu, poprzez wykonawstwo do obsługi serwisowej.


Załoga nasza posiada UPRAWNIENIA i PRZESZKOLENIA w zakresie:- wykonywania (montażu) instalacji p.poż. oraz armatury,- doboru tryskaczy i zraszaczy,- techniki mgły wodnej- projektowania i instalowania urządzeń gaśniczych pianowych,- norm i wytycznych dotyczących urządzeń gaśniczych gazowych,- sprawdzenia szczelności przestrzeni zamkniętych, przewidzianych do ochrony urządzeniami gaśniczymi gazowymi.Certyfikacja wyrobów i usług w dziedzinie Stałych Urządzeń Gaśniczych:

SERWS_Strona_1_Obraz_0003

 

Galeria